Strony internetowe RWD jak to z nimi jest


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Strony internetowe RWD jak to z nimi jest

#1 Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy teraz posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy funkcje wyszukiwarek lepiej oceniają takiego rodzaju strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit agenci interaktywnych, które zajmują się budowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania znajdziecie poniżej. Na początku zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Kolokwialnie mówiąc, tego rodzaju strony internetowe, idealnie prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to komputery stacjonarne czy telefony komórkowe. Tego typu strony internetowe idealnie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do przekątnej ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej wyglądać na laptopach, a trochę inaczej na smartfonie. Zwyczajowo na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe posiadają mniej szczegółów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który przemawia za posiadaniem tego typu strony internetowej to fakt, że coraz więcej ludzi ogląda strony internetowe na urządzeniach mobilnych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. Tak, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Kolejny powód to widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Responsywne strony internetowe są premiowane przez algorytmy wyszukiwarek. Zwłaszcza dla wyników mobilnych, responswyne strony internetowe posiadają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tej funkcji. Wystarczy wpisać strony internetowe i sami jesteśmy w stanie się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego rodzaju hasła tanie strony internetowe pokazują jak duże są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Firmy, które budują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest pozyskanie zleceń przez Internet. Oczywiście możemy uznać to za mało istotny argument. Lecz w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Brak nowych kontrahentów może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

A, więc doradzam każdemu rozbudowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak duży. Natomiast możliwe zyski już tak.

Wróć do „Polecane strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość