Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


Wiadomość
Autor
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

#1 Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Dzień dobry. Jestem szczęśliwą mamą dwójki brzdąców. Niebawem obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji wyprawić małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Niemniej jednak zastanawiam się również nad tym, żeby uwiecznić całą imprezę w idealny sposób. Wskutek tego też intryguje mnie zatrudnienie fotografa, jaki wykona zdjęcia dzieciom podczas zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

#2 Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Dzień dobry. Niedawno urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu i podarunków nie mogło również naturalnie zabraknąć atrakcji, wobec tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się solidnymi opiniami wybraliśmy również fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które wolno zaadaptować pod własne wyczekiwania. My na przykład pragnęliśmy uchwycić całą zabawę, jednakowoż poprosiliśmy także o sesję rodzinną. To właśnie dzięki temu mamy ładną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Polecane strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości