Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście działa?

#1 Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Witam. Mam od pewnego czasu pewny problem. Otóż regularnie wypadają mi włosy. Stosowałem już wiele przeróżnych specyfików niemniej jednak w ogóle nie pomagały bądź rezultat był jedynie chwilowy. Ostatnimi czasy słyszałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Ciągle zastanawiam się czy ktoś wykorzystywał ten środek? Intrygują mnie opinie na temat właściwości oraz skuteczności takiego szamponu. Czy faktycznie może mi pomóc na wypadające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy albowiem rezultat jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

#2 Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Dzień dobry. Także cierpiałem na wypadanie włosów, niemniej jednak u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki i muszę potwierdzić jego fenomenalne działanie. Włosy przestały wypadać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona także wykorzystuje ten szampon oraz zauważyła po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły swoją objętość, a również przestały się przetłuszczać. Bez ogródek z całego serca polecam ten towar.

podobne tematy:


Wróć do „Polecane strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość