Co uważacie o tego rodzaju kursów zawodowych?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co uważacie o tego rodzaju kursów zawodowych?

#1 Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Witam. Jestem profesjonalnym kierowcą, który codziennie pracuje w firmie przewozowej. Wynagrodzenie jest na niezłym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich kumpli posiada uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu w innej firmie zarabia o wiele więcej niż ja. Dlatego zacząłem poszukiwać odpowiednich szkoleń Model zębów z chorobami , które nadają odpowiednie uprawnienia. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie uczelnia. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2022, 17:30 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego rodzaju szkoleniach?

#2 Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam przechodziłem zbliżony dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w krajowej firmie spedycyjnej. Jeździłem wyłącznie po kraju, dlatego zarobki nie były duże. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małego synka. Więc musiałem coś innego wymyślić. Wybrałem wtedy takie szkolenie jak umieściłeś w odnośniku. Zrobiłem: kurs doradca DGSA i dzięki temu mogłem bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Do tej pory przewożę towary po Polsce, lecz moja pensja jest dwukrotnie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na tego rodzaju szkolenie. Jego koszt zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Polecane strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości