Szukam dobrej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Szukam dobrej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

#1 Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Szukam dobrej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Chciałbym mieć coś unikalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie chcę aby zostało zrobione w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy właściwie wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje fachową ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was może polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

#2 Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Dzień dobry. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to szukasz firmy, która ma zrobić dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Szukasz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś rozważyć ofertę ekipy: http://metfach.pl , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad nierdzewnych a, także ogrodzeń kutych. Poniżej daję ich przykładową realizację: Obrazek . Sprawdź czy myślisz o czymś takim. Jak tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sercem. U mnie w domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Polecane strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości