Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Dzień dobry, zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu. Wybór padł na klub fitness. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, tak więc stwierdziłem że spróbuje sił w tej branży. Nie ma co ukrywać, że jest duża konkurencja w tej branży. Aby przyciągnąć ludzi muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie tu jest miejsce dla was - forumowicze. Bardzo proszę o wypowiedzenie się na temat mebli tego producenta. Będę rad za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy osoby ćwiczące będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie lubię tak jaskrawych kolorów. Tak, więc doradzam, aby wybrać bardziej stonowane połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest interesująca Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Ciekawe meble do siłowni

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Dzień dobry. Kolega ma nieco racji. Ale ja osobiście wolę właśnie ostrzejsze kolory. Szczególnie w tego rodzaju miejscach jak klub fitness. W siłowniach powinno być żywo - przecież to miejsce ćwiczeń. Mnie do gusty przypadły te meble: Obrazek - imitują wrażenie stadionu piłkarskiego.

podobne tematy: